EXPO Den zdraví

Krom tanečních zážitků jsme si pro Vás letos připravili jedinečný vzdělávací program EXPO Den Zdraví, který bude probíhat po celou dobu tanečního festivalu. Přijďte s celou rodinou nahlédnout do zákulisí světa tance a pobavit se při společných hrách.

PROGRAM

Program je rozdělen do tří tematických bloků. Těšit se můžete na přednášky o zdravém životním stylu, taneční vystoupení a zdravé gastronomické zážitky.

Margit Slimáková - expertka v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči.
Beseda s Margit Slimákovou
PharmDr. Margit Slimáková se specializuje na odbornou osvětu v oblasti zdravotní prevence a výživy. Má vystudovanou farmacii a dietologii, ačkoliv ve své činnosti aplikuje osvědčené poznatky ze všech oblastní medicíny. Poskytuje poradenství, publikuje, školí a přednáší. Je autorkou mnoha bestsellerů a zakladatelkou Globopolu – prvního českého think-tanku zaměřeného na otázky výživy a zdravotní prevence.
Čiperkové
Čiperkové
Populární dětská kapela. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Jejich videoklipy na YouTube mají zhlédnutí ve stovkách milionů. Vystoupení trvá hodinu a je vhodné i pro nejmenší, protože s Čiperky se nemusí sedět v klidu na místě a mlčet. Právě naopak!
promodance
PROMODANCE MB
Jsme Taneční studio PROMODANCE a zaměřujeme se na street dance. Seznámíte se u nás i dalšími moderními tanci jako hip hopem, housem, lockem, popem a dancehallem. Učíme děti vnímat hudbu, koordinovat své tělo, ale nejvíce se zaměřujeme na týmovou spolupráci a společnou legraci. Se starší partou soutěžíme na domácích i zahraničních soutěžích.
veselá věda upr
Veselá věda
Jsme nezisková organizace, která se zabývá popularizací vědy a techniky. Máme za cíl ukázat dětem vědu jako svět plný záhad a tajemství, svět, který stojí za to prozkoumat. Můžete se těšit na společné bádání. Vyzkoušíme si obří bubliny, zjistíme co je pH a jak se dá měřit, jak funguje jednoduchý elektrický obvod, co je to vodič a nevodič a jak se dá pohybovat autíčky bez doteku...
Fyzioterapie
Fyzioterapie pro děti i dospělé
Zkušené mladoboleslavské fyzioterapeutky Helena Mazancová, Mgr. Irena Horáčková & Hana Vytlačilová, Dis. vás seznámí se základy fyzioterapie. Odborné konzultace, poradny a ukázky cvičení (mj. uvolňovací techniky při stresu, řešení bolesti zad či plochonoží).
pole-dance.webp
Pole Dance s Domčou
Pole dance je sport i umění zároveň, dokáže tě pohltit natolik, že si ani neuvědomíš, že u toho posiluješ celé své tělo. Vyžaduje trpělivost a odhodlání, ale stojí to za to. Přijď si vyzkoušet prvky, které učím ve svém tanečním studiu Jungle pole studio v Mladé Boleslavi a objev se mnou kouzlo tance.
Pilates MB
Pilates s Radkou Šteinerovou
Dopřejte si kompenzační cvičení, která kladou důraz na správné držení těla, podporu stability a mobility.
Malování na obličej
Malování na obličej
Oblíbené malování na obličej s láskou a mnoha barvičkami.
Šperky
Šperky Aleny Kubešové
Ve stánku u paní Aleny Kubešové najdete krásné šperky vyráběné s láskou. Paní Alena Kubešová vyrábí šperky z oceli, Fimo hmoty a minerálních korálků pro dospělé i děti.

Gastronomické zážitky

bovelli
bovelli

Bovelli Caffè

Bovelli Caffè je cyklistickou kavárnou a prodejnou s italskými potravinami. Navazujeme na prodejnu&výrobnu jízdních kol Bohemia Vello Light. Podporujeme cyklistickou mládež a jsme partnerem TJ Auto Škoda MB.

La Divinita Coffee - bistro&coffee
La Divinita Coffee - bistro&coffee

La Divinita Coffee

Jsme bistro kavárna, která spojuje svět láskou k lidem, k dobrému jídlu a kávě. Ochutnáte u nás skvělé domácí dorty, vyhlášené burgery a výběrovou kávu. Vaříme naprosto vědomě z kvalitních surovin a bio produktů.