Prodejci

Více informací o vystavovatelých a prodejcích

na šířku - jfdance
na šířku - jfdance

Taneční obuv JFDance

V nabídce této značky najdete vhodnou obuv na společenské, standardní a latinskoamerické tance, modernu i jazz. Prvotřídní kvalita za příznivou cenu nadchne nejen kurzisty, kteří se věnují společenskému tanci pouze rekreačně, ale i profesionální tanečníky na sportovní úrovni. Podívejte se na aktuální nabídku modelů značky JF DANCE.

Arte creo
Arte creo

Arte Creo

Arte Creo je image agentura, která se o Vás na soutěži postará v oblasti makeupu a účesů. Pokud chcete využít jejich služeb, neváhejte je přímo kontaktovat mobilem, emailem, nebo přes jejich www stránky. 

  • Telefon +7 926 521 99 33 WhatsApp or call(Russian, English)
  • Website: www.arte-creo.com
  • Price list: https://arte-creo.com/pricelist
  • Instagram: @artecreo
  • Facebook: @artecreo.official
na šířku - stardance
na šířku - stardance

Prémiová obuv Stardance

Vyzkoušejte novinku na trhu, prémiovou značku taneční obuvi STARDANCE, která se hodí na standardní a latinskoamerické tance. Díky speciálním materiálům Vás nic nebude tlačit. Boty jsou vyrobeny z mimořádně odolných materiálů a speciálních nití. Podrážka je z drsné kůže a celý design doplňuje satén. Obuv je vhodná, jak do tanečních, tak pro profesionální tanečníky a tančí v nich i mistři ČR.

Proč mít stánek na PODF?

Prague Open Dance Festival je jedna z největších tanečních soutěží v Evropě. Praha je velmi dobře dostupná a proto si soutěž získala oblibu mnoha tanečníků z celého světa a každoročně se jí zúčastní na téměř 1000 tanečních párů a o to více diváků. 


Nově se ke klasickým soutěžním dnům přidala přestižní událost opening night NINE, která bude hostit 9 mistrů světa a Evropy v tanečním sportu. Celá událost bude snímána Českou televizí a následně odvysílána. 


V rámci nových prostor fora Karlín je možné si pronajmout prostory pro Váš stánek s produkty, či reklamní propagaci. Nabídnout můžeme navíc i reklamní plochy kolem parketu a LCD monitory. 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o pronájem prostoru, či o jinou reklamní propagaci na naší akci Prague Open Dance Festival, neváhejte nás kontaktovat.

Maximální velikost souboru je 12 MB
Maximální velikost souboru je 12 MB