Hlavní strana

198

Jednodenní E-MOTION. Krátíme čas, ale ne vaše zážitky!

Vážení tanečníci a přátelé tance,

rádi bychom vás pozvali na letošní zcela nový formát oblíbeného tanečního festivalu E-Motion, který se uskuteční v sobotu 27. května 2023 ve futuristických prostorách ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi. Festival nabídne mezinárodní WDSF soutěže v tancích latinskoamerických i standardních pro tři věkové kategorie: Junior II, Mládež a Dospělí. Závěr festivalu oslavíme slavnostním galavečerem, kde vám zatančí finalisté hlavní soutěže World Open a také mistři světa, kteří přijedou předvést svoji nejnovější show. V neděli 28. května 2023 mohou taneční páry pokračovat účastní na COOL DANCE Super taneční lize, která je pořádána na stejném místě. 

Těšíme se na Vás všechny návštěvníky, kteří s námi stráví dny plné tance.

Tým E-MDF 

 

O Události

E-Motion Dance Festival (E-MDF) je prestižní mezinárodní taneční soutěž v České republice, která navazuje na dlouholetou tradici Prague Open Dance Festivalu (PODF). Letošní ročník pořádaný 27. května 2023 proběhne v moderních prostorech ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi. U příležitosti 15. výročí jsme založili novou tradici a to v podobě jedinečné opening night NINE, kterou letos z organizačních důvodů nahradí Slavnostní galavečer.

E-MDF?

Nechte se strhnout skvělými soutěžními výkony současné špičky v tanečním sportu. Podpořte svého favorita. Načerpejte inspiraci. Tančete vedle těch nejlepších. Fanděte svým kamarádům.

Atmosféru tvoříte VY, pojďme ji udělat nezapomenutelnou.

Program E-Motion Dance Festivalu

E-MDF - Sobota

27. května 2023

 • WDSF Junior II Standard
 • WDSF Junior II Latina
 • WDSF Mládež Standard
 • WSDF Mládež Latina
 • WDSF World Open Dospělí Standard
 • WDSF World Open Dospělí Latina

Slavnostní galavečer

27. května 2023 od 19h

 • finále World Openu ve standardních tancích
 • latinská show 
 • vystoupení taneční přípravky

PROČ SOUTĚŽIT NA E-MDF?

E-Motion Dance Festival navazuje na tradiční soutěž v centru Evropy, Prague Open Dance Festival. Nové místo konání, ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi, se nachází přibližně 40 km od hlavního města Prahy. Je dopravně výborně dostupné, a zároveň poskytuje větší klid a prostor. Soutěžit se bude v prestižních WDSF soutěžích v několika věkových kategoriích.
 
Nově se můžete těšit na prostornější moderní taneční sál s klimatizací a výbornou akustikou. V nových prostorech ŠKODA Muzea nechybí čisté, příjemné zázemí a široký sortiment občerstvení. Bezchybná organizace bez zdržení je u nás samozřejmostí.
 
Klademe důraz na odbornost poroty a splnění všech WDSF pravidel pro získání, co největší bonifikace, která se na E-MDF zpravidla pohybuje kolem 120%. Pravidelně taneční soutěž navštěvují top páry ze světového ranklistu a Prague Open (nyní E-MDF) se tak řadí mezi jednu z nejoblíbenějších soutěží.

Poslední články blogu

black.png
 • Návody
 • Tipy & Triky

Creative Black Tie

Dress code na galavečer NINE zní jasně ▪ Creative Black Tie ▪ ale co si pod tím představit? Pojďme si to ujasnit.

13.8.2022
E-MDF
 • Pozvánky

Největší festival společenského tance poprvé u nás v Mladé Boleslavi! #emotion22

Zbývá pouhých 14 dní do nejočekávanější události české taneční scény. E-Motion Dance Festival se uskuteční již 16-18. září poprvé za svou historii v prostorech ŠKODA Muzea Mladá Boleslav. Nezmeškejte…

13.8.2022
Anastasia Sergevskaya
 • Rozhovory

Anastasia Sergievskaya: „Baví mě tvořit krásné ženy.“

Přečtěte si rozhovor s jednou z nejlepších make-up & hairstyle artistek v tanečním světě - Anastasia Sergievskaya. Dozvíte se, jak začínala a kde je teď.

4.3.2020
Silvestri
 • Odborné články

Zápisník Z. Landsfelda: Seminář s Adreou Silvestrim

V úterý 16. 4. proběhl latinskoamerický seminář s Andreou Silvestrim v Tanečním studiu COOL DANCE. Pan Zdeněk Landsfeld byl opět u toho a přináší Vám detailní popis probírané látky.<br> Photo Credit…

29.4.2019