Soutěžící

O E-Motion Dance Festivalu

E-Motion Dance Festival (E-MDF) je největší mezinárodní taneční soutěž v České republice, která se bude konat 16. - 18. září 2022 v nádherných prostorech ŠKODA Muzea Mladá Boleslav. U příležitosti 15. výročí jsme založili novou tradici a to v podobě jedinečné opening night, která tento rok proběhne 16. září a nese název NINE

Proč soutěžit na E-MDF?

E-Motion Dance Festival navazující na tradici PODF je soutěž v centru Evropy, České republice. Letošní ročník je poprvé přesunut do města Mladá Boleslav, které je výborně dostupné. Cesta z Prahy trvá přibližně hodinu a to jak autobusem, vlakem či nejrychleji autem (cca 40 min). Soutěžit se bude v prestižních kategoriích International Open a dalších WDSF soutěžích několika věkových kategorií.
 
Nově se můžete těšit na prostornější moderní taneční sál s klimatizací a výbornou akustikou. V nových prostorech ŠKODA Muzea nechybí čisté, příjemné zázemí a široký sortiment občerstvení. Bezchybná organizace bez zdržení je u nás samozřejmostí.
 
Klademe důraz na odbornost poroty a splnění všech WDSF pravidel pro získání, co největší bonifikace, která se na PODF zpravidla pohybuje kolem 120%. Pravidelně taneční soutěž navštěvují top páry ze světového ranklistu a Prague Open se tak řadí mezi jednu z nejoblíbenějších soutěží.

Místo konání

Ročník 2022 je samá změna. Poprvé se taneční festival uskuteční ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. Na co se můžete těšit? Na prostorný moderní sál s výbornou akustikou, profesionální ozvučení i osvětlení. Navíc jsou celé prostory vybaveny klimatizací.

ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, 293 60 Mladá Boleslav