Místo konání

Místo konání

Taneční festival E-Motion se již podruhé realizuje ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. Na co se můžete těšit? Na prostorný moderní sál s výbornou akustikou, profesionální ozvučení i osvětlení. Navíc jsou celé prostory klimatizované.

VÝBORNÁ DOSTUPNOST

Praha  -  Mladá Boleslav

  • 45 minut autem
  • 60 minut autobusem
  • 90 minut vlakem

Jak se dopravit?

Mladá Boleslav je výborně dostupná ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu dopravy. Je vzdálená cca 60 km od centra hlavního města Prahy, proto většina cest bude vést právě skrz ni. Především pro zahraniční páry nabízíme pár tipů, jak vyzrát na dopravu.

Letecká doprava

Pro nejrychlejší dopravu na cílové místo doporučujeme výběr pražského letiště Václava Havla, letiště v německých Dráždanech nebo polského letiště ve Vratislavi. Z Drážďan vede přímý vlakový spoj na hlavní nádraží v Praze, odkud se pak velmi snadno dopravíte do Mladé Boleslavi. Cesta vám celkem zabere cca 4 hodiny. Z Vratislavi do Prahy vlakem je třeba počítat s přestupy, cesta může trvat až 6 hodin. Doporučujeme rovněž zvážit autobusy a FlixBusy.

 

Cesta z letiště Václava Havla (Praha)

Nejrychlejší cesta z letiště na hlavní nádraží v Praze (odkud pokračujete vlakem na místo konání soutěže) je linkou AE. Nástupiště je příslušně označené a nachází se u Terminálu 1. Lístky (cena 100 kč za osobu) se kupují přímo u řidiče. Linka slouží výhradně pro dopravu mezi letištěm a pražským hlavním nádražím.

Druhou variantou je autobus č. 119, který vás odveze na zastávku Nádraží Veleslavín, kde přestoupíte na metro a dále podle potřeby na ČM, hlavní nádraží či vaše případné ubytování v Praze. Lístky se kupují buď v automatech (cca 40 kč) nebo skrze sms. 

Pro hledání konkrétního spoje doporučujeme aplikaci IDOS nebo stránky PID.

Praha - Mladá Boleslav

Pokud se rozhodnote pro veřejnou dopravu (je zde také možnost taxi), doporučujeme vlak nebo autobus. Cesta ze zastávky Praha hlavní nádraží do Mladá Boleslav město je většinou přímá, nebo s přestupem na zastávce Mladá Boleslav hlavní nádraží a trvá přibližně hodinu a půl. Hlavní nádraží v Mladé Boleslavi je velmi vzdálené od centra, proto doporučujeme přejet vlakem (nikoliv autobusem) na zastávku MB město. 

Druhou možností je cesta autobusem. Doporučujeme přejet pomocí PID (Pražské integrované dopravy, tzn. tramvají a metra) na konečnou zastávku žluté trasy B - Černý Most. Odsud minimálně jednou za hodinu jezdí přímé autobusy na zastávku Mladá Boleslav autobusové stanoviště. Doporučujeme používat aplikaci IDOS, pro zahraniční páry budeme dostatečně dopředu sdílet podrobnější informace a jízdní řády.

Doprava bez starostí?

Ušetřete si čas rezervací privátního transferu z Letiště Václava Havla nebo z centra Prahy do Mladé Boleslavi (a opačným směrem). Garantujeme, že se jedná o nejrychlejší a nejflexibilnější možnost.

  • profesionální anglicky mluvící řidič
  • možnost zastávek pro návštěvu zajímavých míst
  • zdarma krátké zastávky pro rychlé občerstvení a toalety
  • řidič pomůže se zavazadly
  • bezplatné zajištění dětské autosedačky
  • místní tipy a rady

ADRESA

ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, 293 60 Mladá Boleslav