Startovní listina

Zde naleznete všechny přihlášené páry na aktuální ročník E-Motion Dance Festivalu.

Milí soutěžící, prosíme zkontrolujte si po registraci zda je vaše jméno viditelné ve startovní listině. Pokud byla registrace úspěšná, budete zapsáni na seznamu. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

Startovní listina

World Open Dospělí Latina (6)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Jan Havir Kristyna Cermakova Česká republika
Ziga Michael Zschabitz Penelope Německo
Marius-Andrei Balan Khrystyna Moshenska Německo
Charles-Guillaume Schmitt Elena Salikhova Francie
Pavel Skalicky Vanesa Holikova Česká republika
Domenico Franzo Alexandra Mavlutova Německo
World Open Dospělí Standard (16)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Madis Abel Aleksandra Galkina Estonsko
Lovro Perakovic Hana Grahovac Bosna a Hercegovina
Dominik Depner Lea Baier Německo
Zschabitz Arthur Lange Antonia Německo
Oliver Spieth Marie-Therese Behr Německo
Simonas Seikauskas Liucija Norusaite Litva
Igor Kruglov Ekaterina Kazmirchuk Rusko
Andrej Simko Marcela Smrhova Česká republika
Pavel Skalicky Vanesa Holikova Česká republika
VLADISLAV KOZHEVNIKOV ELEONORA METELITSA Rusko
Federico Antonini Benedetta Castaldi Švýcarsko
Ilya Kornev Daria Zhukova Albánie
Andreas Pohl Magdalena Weinstabl Rakousko
Ilia Rotar Silvia Susanne Barjabin Estonsko
Dominik Stoeckl Anna Gommer Německo
Vladlen Kravchenko Mariia Smirnova Kazachstán
Mládež Standard (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Moser Maximilian Wilhelm Alisa Německo
Adam Visnovsky Lucie Cechticka Česká republika
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Jaroslav Jesensky Simona Pavlovicova Slovensko
Aleksei Bessonov Sarah Sofie Barjabin Estonsko
Mládež Latina (6)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Moser Maximilian Wilhelm Alisa Německo
Ondrej Vokurka Eliska Hrebickova Česká republika
Adam Visnovsky Lucie Cechticka Česká republika
Colin Lorenzo Mosa Angelina Francie
Filip Pribyl Amalie Rumpikova Česká republika
Antoni Krajewski Zofia Zalecka Polsko
Rising Stars Standard (7)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Dominik Depner Lea Baier Německo
Zschabitz Arthur Lange Antonia Německo
Oliver Spieth Marie-Therese Behr Německo
Federico Antonini Benedetta Castaldi Švýcarsko
Thomas Weiner Stefanie Kargl Rakousko
Andreas Pohl Magdalena Weinstabl Rakousko
Dominik Stoeckl Anna Gommer Německo
Rising Stars Latin (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Ziga Michael Zschabitz Penelope Německo
Domenico Franzo Alexandra Mavlutova Německo
Junior I Latina (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kaiem Hossain-Selsdon Viktorie Vagnerova Česká republika
Michal Charvat Lucie Charvatova Česká republika
Gustas Dovydaitis Greta Sokolnikaite Litva
Neciporuk Tomas Neciporukova Natalie Česká republika
Patrik Parizek Julie Ptackova Česká republika
Junior I Standard (4)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kaiem Hossain-Selsdon Viktorie Vagnerova Česká republika
Michal Charvat Lucie Charvatova Česká republika
Neciporuk Tomas Neciporukova Natalie Česká republika
Patrik Parizek Julie Ptackova Česká republika
Junior II Latina (6)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Dominik Novak Alice Maskova Česká republika
Adam Visnovsky Lucie Cechticka Česká republika
Michal Charvat Lucie Charvatova Česká republika
Simon Bortlik Natalie Klokanova Česká republika
Povilas Dovydaitis Melani Bartosevic Litva
Patrik Parizek Julie Ptackova Česká republika
Junior II Standard (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Adam Visnovsky Lucie Cechticka Česká republika
Michal Charvat Lucie Charvatova Česká republika
Filip Sulc Andrea Svobodova Česká republika
Simon Bortlik Natalie Klokanova Česká republika
Patrik Parizek Julie Ptackova Česká republika
Senior I Standard (9)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Toni Haselberger Martina Gansterer Rakousko
Stefan Sechelmann Franziska Sechelmann Německo
Fabian Wendt Anne Steinmann Německo
Karsten Schroeder Christine Rothe Německo
Lennig Michael Oelker Alice Německo
Schmiel Martin Schmiel Carolin Německo
Thomas Weiner Stefanie Kargl Rakousko
Jan Mlejnsky Pavla Kaminkova Česká republika
Riccardo Aliffi Claudia Arnone Itálie
Senior I Latina (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Toth Arpad Kelemen Erika Maďarsko
Mihai-Sabin Dragnea Andreea Carmen Dragnea Rumunsko
Senior II Standard (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Toni Haselberger Martina Gansterer Rakousko
Petr Krelina Jolana Stadnikova Česká republika
Ingo Bauer Sandra Fursattel Německo
Rother Alois Prause Dagmar Německo
Jan Mlejnsky Pavla Kaminkova Česká republika
Senior III Standard (8)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Bensch Markus Strauss Bianca Německo
Uwe Rosenkranz Marion Rosenkranz Německo
Martin Zinsler Eva Dvorak Rakousko
Petr Krelina Jolana Stadnikova Česká republika
Gross Michael Gross Regina Německo
Michael Drescher Sylke Kirsch Německo
Zauner Martin Zauner Karin Rakousko
Leboutte Henri Leboutte Adam Francine Belgie
Senior IV Standard (7)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Bernhard Gerber Rita Gerber Německo
Jiri Cinybulk Vera Krejcova Česká republika
Kinsky Eric Schmid Jutta Rakousko
Michael Pauser Claudia Molecz Rakousko
Jan Hon Jaroslava Honova Česká republika
Jan Vymetal Aurelie Vymetalova Česká republika
Holst Manfred Holst Edith Německo
Senior II Latin (1)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Jan Mlejnsky Pavla Kaminkova Česká republika
Děti II Standard (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kaiem Hossain-Selsdon Viktorie Vagnerova Česká republika
Sasa Adnagy-Danilov Dominique Jianu Rumunsko
Děti II Latina (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kaiem Hossain-Selsdon Viktorie Vagnerova Česká republika
Sasa Adnagy-Danilov Dominique Jianu Rumunsko