Vstupenky

Zakupte si vstupenky z pohodlí domova

Zde na této stránce si můžete vybrat vstupenku z pohodlí domova, rychle, jednoduše a levněji. Nové prostory ŠKODA Muzea jsou zárukou kvality a pohodlí. Užijte si tanec z blízka např. u našich VIP stolů. Pouze v předprodeji máte možnost nákupu místenek, využijte příležitosti a zakupte si ta nejlepší místa předem. 

Nákup vstupenek je rozdělenen podle dnů a dále podle sektorů. Opening night NINE proběhne 16. září 2022 od 19:00 a soutěžní dny E-MDF 17. a 18. září od raních do večerních hodin.

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT JIŽ POUZE NA MÍSTĚ

.

Začněte výběrem dne

Bohužel, nákup lístků již není možný. 

Více informací o lístcích

NINE - 16. září 2022 od 19:00

Vstupenky na jedinečnou opening night NINE půjdou zakoupit pouze v předprodeji formou místenek. Můžete si vybrat z několika sektorů a typů vstupenek.

  • VIP sezení u stolu - luxusní sezení přímo u parketu s drobným občerstvením, výborným vínem a pitným režimem. Navíc Vás po skončení hlavního programu čeká VIP afterparty s rautem
  • Sezení u stolu - sezení přímo u tanečního parketu
  • Sezení na tribuně - sezení na vyvýšené tribuně


E-MDF - 17. - 18. září 2022

Vstupenky na soutěžní dny (sobota a neděle), pujdou zakoupit v předprodeji formou místenek i vstupenek. Místenky půjdou zakoupit pouze v předprodeji, proto neváhejte a vyberte si ta nejlepší místa hned. 

  • Místenka ke stolu - místenku ke stolu se zárukou sezení hned u parketu
  • Vstupenka do přízemí - vstupenka (nemístenková) s možností sezení na tribuně, či stání v přízemí